Катастрофа край Хитрино

12.Ноември.2013 /Вторник/ 11:49:34, 2771 прочитания, 0 коментара
Автор: 6ТВ
22-годишен водач е пострадал при пътен инцидент  по пътя Шумен- Силистра вчера по обяд. Произшествието станало около 12 часа на разклона за кариерата в село Хитрино Х.И. от село Владимировци който управлявал лек автомобил Ауди “А3” с разградска регистрация не спазил дистанция с движещият се пред него самосвал “Волво” с варненска регистрация и го блъснал отзад. Следствие на  удара е пострадал водачът, който бил зад волана на аудито. Откаран е с екип на Центъра за спешна медицинска помощ в МБАЛ- Шумен. След преглед е установена фрактура на тазобедрена кост. Настанен е за лечение, без опасност за живота. Образувано е досъдебно производство.

21.Август.2015 /Петък/ 13:48:06

D2 ще представят чисто новия ремикс към последния си сингъл “Заедно” тази събота, /22 август/ в къмпинг "Арапя"- Bar Pampero. Това е финалният концерт от турнето„В Ритъма на лятото 2015”, което се провежда по най-красивите български плажове!

Ремиксът на хитa на D2 feat. Bobo & Лора Караджова  “Заедно” e дело на  DJ  BURLAK. Парчето си има и нова видео версия. Първи ще го чуят и видят феновете на групата тази събота.

На сцената заедно с тях ще се качат сексапилните момичета от LaTiDa.

Турнето вече премина  със страхотен успех през южния плаж в Приморско, къмпинг "Градина", плажa във Варна и къмпинг “Каваци”

Концертът е с вход свободен.
20.Март.2015 /Петък/ 11:09:17
03.Април.2017 /Понеделник/ 11:06:53

Страхотно представяне направиха бойците от клуб „Шуменска крепост” на държавното първенство по кик бокс в стиловете лоу кик и кик лайт контакт, което се проведе в зала „Плиска”. Шуменци, които положиха огромни усилия и като организатори и домакини на турнира с 400 състезатели от непознатите досега като участие 50 клуба от цяла България. За това те получиха отлични оценки и благодарности от колегите си.

Заедно с това момчетата и момичетата от клуб „Шуменска крепост” спечелиха 8 шампионски титли, 3 сребърни и 5 бронзови медала. Което пък ги направи носители и на купата в отборното класиране в стила лоу кик. Този трофей в кик лайт контакта стана притежание на софийския клуб „Икен”.

Златното хоро поведе Георги Атанасов още в събота. Той спечели финала в категория до 63 кг на татамито при юношите младша възраст. В кик лайт контакта шампион стана и Атанас Стоянов в категория до 94 кг при юношите старша.

На ринга шестима шуменци стигнаха до златните медали. След победата си с нокаут в първия кръг Радослав Дянков игра късен втори двубой, а след това съперникът му на финала не излезе поради лекарска забрана и дебютантът е вече шампион при 67-килограмовите мъже. Отличен беше Иван Иванов в категория до 86 кг при мъжете и просто прегази съперниците си с по 3:0 съдийски гласа.

Бившият футболист Станислав Пенев стана първи при юношите старша в категория +91 кг, при това едва във втората си среща на ринга. В тази възраст шампионската титла с много сърцата игра завоюва и Димитър Стоянов в категория до 60 кг.

При юношите младша възраст Виктор Иванов стана любимец на препълнилите залата зрители заради техничната си и резултатна игра в категория до 54 кг. Той логично стигна и до титлата. Шампион е и Петър Радославов в категория до 63,5 кг. Интересно е, че той е от София, но там го тренира бившият боец на „Шуменска крепост” Борислав Бойчев.

С трите сребърни и петте бронзови медала везните в отборното класиране натежаха много в полза на „Шуменска крепост”. Затова треньорът Галин Методиев заедно със своите помощници - световните шампиони по муай тай Християн Тотев и Пламен Борисов, вдигна тъй желаната от всички участници купа.

Разширен репортаж от турнира по кик бокс в Шумен и много интервюта с победителите ще ви покажем в следващите дни в нашия сайт 6tv.bg.

13.Ноември.2017 /Понеделник/ 15:53:01

В осмия кръг от първенството на Градската аматьорска лига по футбол в Шумен се срещнаха „Опълченците”, които деляха първото място със „ЗК КЕШ” с по 18, и четвъртите – „Калбо”, с 15 точки. Стана интересен мач с обрати и „Калбо” сложи край на серията от победи на „опълченците”, като надделя с 3:2. Така двата отбора вече са с еднакъв актив.

„ЗК КЕШ” взе своето срещу „Траки” и вече е едноличен лидер с 21 точки и само една загуба. „Трите мечки” и „Вълците” очаквано победиха съответно „Чили алпин” и „Лисиците”. Боево равенство 5:5 направиха „Смядово” и „Студио Х”.

Ние ви предлагаме разширен репортаж от мача „Калбо” – „Опълченците”.

„КАЛБО” – „ОПЪЛЧЕНЦИТЕ” 3:2

0:1 – Шабан Рафи, 1:1 – Георги Георгиев, 2:1 – Симеон Савов, 2:2 – Шабан Рафи, 3:2 – Мартин Куртев.

„КАЛБО”: 1 Станислав Лазаров, 4 Венцислав Янков, 5 Георги Гочев, 7 Георги Георгиев – капитан, 8 Борис Косев, 10 Мартин Куртев, 21 Иван Цонев, 23 Симеон Савов.

„ОПЪЛЧЕНЦИТЕ”: Йордан Йорданов, Тамер Ибрямов, Ибрахим Ибрямов, Тунай Хюсеин, Месут Закир, Ърфан Мехмедов, Симеон Чепишев, Константин Костадинов, Гюрсел Мустафа, Танер Хюсеин – капитан, Шабан Рафи.

СЪДИЯ: Мартин Димитров.